Цех кондитерських виробів (Львів)

Цех кондитерських виробів (Львів)
  • 1991рік початку
    роботи цеху
  • 200найменувань
    продукції
  • 6розряд
    кондитерів

За адресою Східна, 45, де зараз розташувався Цех кондитерських виробів, з 1959 року діяв Хлібозавод № 2, що входив до об’єднання підприємств харчової промисловості — «Львівський хлібокомбінат». А у 1986 році на цій території розпочалося будівництво нового кондитерського цеху. В 1991 році кондитерський цех запрацював і випускав 100 найменувань кондитерських виробів щороку.

З 2002 по 2007 рік цех провадив свою діяльність у складі корпорації «ЕкоЛан». На підприємство залучали кращих кондитерів регіону, які працюють тут досі. Підтвердженням майстерності колективу з того часу стала перемога у Всеукраїнському конкурсі кондитерів. Саме пекарям Східної традиційно доручають виготовлення святкових тортів до загальноміських свят. Серед найоригінальніших — торт у вигляді Високого замку до 745-річчя міста Лева та 900-кілограмовий торт до його 750-річчя.

З 1 лютого 2010 року кондитерський підрозділ «Концерну Хлібпром» отримав свою теперішню назву — Цех кондитерських виробів (ЦКВ).

У 1991 р. запрацював Цех кондитерських виробів

Сьогодні ЦКВ є одним з найбільших виробників тортів у Львівській області. Серед беззаперечних переваг потужного виробника — широкий асортимент тортів — 71 позиція. Сучасна «кондитерська» відома і своїми ексклюзивними тортами, виготовленими на замовлення для корпоративів, Днів народжень, весіль, дитячих свят тощо. В асортименті підприємства присутні також рулети, кекси, тістечка, пряники, печиво, пироги, сушка та здобні сухарі — загалом понад 200 найменувань продукції.

Якість усієї сировини, з якої виготовляється кондитерська продукція, та відповідність кінцевих виробів нормативним документам, контролює атестована вимірювальна виробничо-технологічна лабораторія, що функціонує на базі ЦКВ.

Понад 200 найменувань продукції

Виробничий підрозділ пишається своїм дружнім і майстерним колективом, насамперед кондитерами 6-го розряду, які виготовляють ексклюзивні торти та працюють над їх високохудожнім оформленням.

Широкий асортимент солодкої продукції Цеху кондитерських виробів представлений у мережі супермаркетів міста, магазинах «Тобі» та у Кафе-кондитерській, що знаходиться за адресою Львів, вул. Дудаєва, 16.

Кондитери 6 розряду

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine