Новини

«Концерн Хлібпром» прийняв Кодекс корпоративного управління

«Концерн Хлібпром» прийняв Кодекс корпоративного управління

12.12.2005

Загальні збори акціонерів ВАТ “Концерн Хлібпром” 7 грудня прийняли «Кодекс корпоративного управління «Концерну Хлібпром». Кодекс розроблений спільно з фахівцями Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) та Універсальної Інвестиційної Групи.

Прийнятий документ чітко регламентує поведінку Компанії у взаємовідносинах з партнерами, інвесторами, споживачами та включає, окрім етичних правил, положення про систему аудиту на підприємстві, органи управління та контролю товариства, соціальну відповідальність перед суспільством та розкриття інформації з усіх суттєвих питань діяльності компанії.

“Будучи одним з найбільших національних виробників соціально-значимого продукту, Компанія усвідомлює свою відповідальність перед суспільством і прагне постійно вдосконалювати внутрішні і зовнішні бізнес-процеси, забезпечуючи їхню прозорість та чіткість виконання, як це робиться в усьому цивілізованому світі, – прокоментував Голова Наглядової ради ВАТ «Концерн Хлібпром» Андрій Худо.”

Кодекс визначає, що корпоративне управління ВАТ “Концерн Хлібпром” базується на принципах управління звітністю, контролю та відповідальності. Дотримання принципів, прописаних у Кодексі, спрямоване не тільки на формування позитивної репутації Компанії серед її акціонерів, працівників, споживачів, контрагентів, але і на контроль та зниження ризиків, пов’язаних з господарською діяльністю Компанії, підтримання постійного зростання фінансових показників Компанії, її фінансової прозорості, рівноваги впливу та балансу інтересів, а також на запровадження правил ефективного менеджменту в Компанії.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine