Новини

Продукція «Хлібпрому» отримала нагороди у номінації «Хлібобулочні вироби для здорового харчування»

Продукція «Хлібпрому» отримала нагороди у номінації «Хлібобулочні вироби для здорового харчування»

24.03.2017

ПАТ «Концерн Хлібпром» отримав нагороди Всеукраїнського конкурсу хлібобулочних та кондитерських виробів «Безпечно, смачно, корисно», проведеного на міжнародній виставці  «Хлібопекарська і кондитерська індустрія - 2017».

У номінації «Хлібобулочні вироби для здорового харчування» відзначено такі заявлені до конкурсу вироби компанії, як: хліб «Львівський заварний з соняшником» на заквасках (диплом першого ступеню), хліб «Старопольський темний» на заквасках (диплом другого ступеню) та завиванець «Український з маковою начинкою» (диплом другого ступеню).

Вироби представляють постійний асортимент виробника і відповідають загальній політиці виробництва з натуральних інгредієнтів. А хліб «Львівський заварний з соняшником»  до того ж  експортується підприємством у США, Туркменістан та Білорусь.

Для більшої об’єктивності оцінювання виробів проводилося конкурсною дегустаційною комісією закритим способом — зразки розшифровували лише після дегустацій.

Захід проходив у Києві з 1 по 3 березня 2017 року у рамках міжнародного Форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP за підтримки Всеукраїнської асоціації пекарів (ВАП).

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine