Новини

За підтримки «Хлібпрому» відбулось нагородження найкращої спортсменки Львівщини

За підтримки «Хлібпрому» відбулось нагородження найкращої спортсменки Львівщини

29.03.2017

24 березня відділення Національного Олімпійського Комітету України у Львівській області провело урочисту церемонію нагородження найкращого спортсмена місяця Львівщини. Захід вже традиційно відбувся за підтримки «Концерну Хлібпром», який пропагує здорове харчування та здоровий спосіб життя.

Найбільшим досягненням визнано перемогу велосипедистки Тетяни Клімченко на етапі Кубка світу з перегонів на треку у Лос-Анжелесі. Уродженка Червонограда Клімченко на четвертому заключному етапі Кубка світу (змагання проходили 25-26 лютого) не мала рівних у дисципліні «скретч» (групова гонка на 10 кілометрів з вибуванням).

Яскраву перемогу на треку на етапі Кубка світу Тетяна Клімченко здобула, долаючи значні труднощі. Під час довгої трансферу з Європи до Лос-Анжелеса вчасно не прибув велосипед нашої спортсменки. Відтак, вона була змушена перші тренування на треку проводити на позиченому «чоловічому» байку. На щастя, до моменту старту спортивна двоколісна машина все-таки віднайшлася і Клімченко, не залишила суперницям жодних шансів здобути «золото».

Сама Тетяна Клімченко щиро подякувала за участь у церемонії і підкреслила, що увага до її успіхів однозначно допоможуть їй у підготовці до нових стартів. Зокрема, до участі у чемпіонаті світу з трекового велоспорту у березні (проходитиме у Колумбії).

Ще раз вітаємо спортсменку і бажаємо їй наснаги та вправності, щоб прославляти наш край новими досягненнями!

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine