Новини

«Концерн Хлібпром» взяв участь у Форумі кар’єри - 2017.

«Концерн Хлібпром» взяв участь у Форумі кар’єри - 2017.

04.04.2017

30 березня ПАТ «Концерн Хлібпром» взяв участь у ярмарку вакансій Форуму кар’єри, організованому у Львівському національному університеті імені Івана Франка за підтримки Відділу сприяння працевлаштуванню студентів та випускників. За визначенням організаторів – захід об’єднав для співпраці роботодавців, студентів, викладачів, органів влади та місцевого самоврядування з метою їх зближення в реаліях сучасного ринку праці.

«Хлібпром» презентував на заході 4 вакансії для студентів: менеджера з персоналу, аналітика з 1С, фахівця інформаційного відділу та фахівця логістичного сервісу. Представники компанії зазначили, що задоволені результатами заходу і запросили вже на співбесіду кількох претендентів, які зацікавились пропозиціями роботи за цимиспеціальностями. А також, що підприємство практикує походження студентами практики на його базі та стажування по заявлених вакансіях. Тож запрошує всіх охочих надсилати свої резюме.

Загалом, на ярмарку студенти мали можливість отримати консультації з працевлаштування та дізнатись про відкриті вакансії 40 представлених компаній.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine