Новини

ПАТ «Концерн Хлібпром» випустить до Великодня до 95 тонн пасок

ПАТ «Концерн Хлібпром» випустить до Великодня до 95 тонн пасок

13.04.2017

11 квітня на заводах ПАТ «Концерн Хлібпром» у Львівській та Вінницькій областях розпочато випуск пасок. Перші партії великодньої продукції традиційно скеровуються на благодійні цілі. 

Загалом цього року компанія планує виготовити до 95 тонн великодньої продукції, що відповідає минулорічному показнику. Частину з них експортовано до Німеччини.

«Перевага нашої продукції в тому, що вона натуральна, випечена за традиційними технологіями, – розповідає керівник управління маркетингу ПАТ «Концен Хлібпром» Ігор Яницький, ­ – і ми послідовні в цьому принципі з року в рік, через що наш споживач щоразу впевнений у якості цієї продукції та залишається з нами».

Виробник випускає кілька різновидів пасок. Наймасовіша – «Паска з родзинками», випечена за давніми рецептурами з додаванням яєць та знежиреного молока. Виходить вагою 0,5, 0,3 та 0,2 кг.

Також в асортименті компанії подарункова паска в упакуванні – «Паска Святкова з мигдалем» з додаванням родзинок та цукатів та «Паска Панська», прикрашена шоколадними дропсами.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine