Новини

Працівники «Хлібпрому» взяли участь в акції «Зробимо Україну чистою»

Працівники «Хлібпрому» взяли участь в акції «Зробимо Україну чистою»

13.05.2017

У суботу, 29 квітня, «Концерн Хлібпром» об’єднав своїх працівників довкола незалежної екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою». Цього року прибирали парк Піскові Озера, що розташований у Франківському районі Львова.

Піскові озера є однією з основних відпочинкових зон мікрорайону, у якому мешкає понад 15 тисяч львів’ян. В парку є кілька водойм, а також спортивний і дитячий майданчики. Впродовж кількагодинного прибирання волонтери заповнили з десяток сміттєвих пакетів.

Організатором акції «Зробимо Україну чистою» є українське представництво всесвітньої ініціативи  “Let’s do it! World”,  що об’єднує майже 17 мільйонів людей у 113 державах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні.

Екологічний рух «Зробимо Україну чистою» почав діяльність у 2015-му, здобувши статус «наймасовішого прибирання року». Основною метою еко-ініціативи є виховання у громадян дбайливого ставлення до довкілля.

Турбота про навколишнє середовище є істотним питанням у діяльності «Концерну Хлібпром». Компанія співпрацює з міжнародними екологічними організаціями. Зокрема, зараз на  Львівському хлібозаводі № 5 реалізовується пілотний проект Глобального екологічного фонду. Його метою є зниження шкідливих викидів від спалювання природного газу.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine