Новини

«Концерн Хлібпром» успішно впровадив автоматизацію прямих продажів

«Концерн Хлібпром» успішно впровадив автоматизацію прямих продажів

08.06.2017

ПрАТ «Концерн Хлібпром» перший серед хлібовиробників успішно впровадив комплексний проект з автоматизації мобільної роботи торгової команди.

«Для компанії, яка щодня обслуговує близько 5500 торгових точок у 8 областях країни, автоматизація – це питання насамперед сервісу та ефективності, ­– коментує комерційний директор ПрАТ «Концерн Хлібпром» Ігор Юдін. ­– Це крок назустріч усім клієнтам – від великих мережевих рітейлерів до найменших торгових точок у форматі «магазин біля дому». До того ж ми відзначаємо і внутрішні зміни – прозорість кожного маршруту позитивно впливає на формування культури високої результативності, яка надихає нашу професійну команду. Озброєні планшетами, онлайн-сервісом від компанії PRADATA та завдяки недорогим та швидкісним технологіям 3G-зв’язку,торгові представники отримали оперативний доступ до широкої бази інформації та аналітики, швидкий і прозорий сторчек, зручну звітність та економію часу на обслуговування клієнтів».

У компанії також зауважили такі переваги впровадженого програмного продукту, як формування та досягнення оперативних цілей, підвищення якості інформації в комунікації з партнерами, постійний контроль оплат, залишків та асортименту в торгових залах.

«Загалом процес впровадження даного ІТ-рішення зайняв у нас приблизно 3 місяці, – коментує директор з інформаційних технологій ПрАТ «Концерн Хлібпром» Андрій Гудков. ­– Найбільш ресурсозатратними були етапи інтеграції з обліковою базою 1С 8 та навчання користувачів. Але в результаті було суттєво зменшено навантаження на операторів call-центрів при прийомі замовлень від торгових агентів, що вивільнило в загальному до 20 робочих годин центру вдень. Оцифрований потік даних автоматично передається між інформаційними системами – швидко і без можливих помилок, викликаних людським фактором, що дозволило відчутно підвищити якісний рівень обслуговування клієнтів».

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine