Новини

Хлібпром відзначив кращого спортсмена Львівщини за підсумками жовтня

Хлібпром відзначив кращого спортсмена Львівщини за підсумками жовтня

27.11.2017

23 листопада 2017 року у Дзеркальній залі Львівської Опери відбулось нагородження кращого спортсмена Львівщини – чемпіона України з кульової стрільби – Павла Коростильова.

Це почесне звання спортсмен отримав за результатами традиційного щомісячного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та членів виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Ініціативу ЛОДА та НОК у щомісячному відзначенні кращих спортсменів Львівщини Концерн Хлібпром підтримує уже другий рік поспіль. У жовтні грошову премію від Хлібпрому та солодкий подарунок Bandinelli отримав Павло Коростильов.

Павло Коростильов – студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури, військовослужбовець Збройних сил України. В активі спортсмена – срібна нагорода фіналу Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета, Кришталева земна куля у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м. та багаточисленні рекорди світу та Європи серед юніорів.

Прес-служба Концерну Хлібпром

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine