Новини

Працівники Хлібпрому стали Святими Миколаями для сиріт

Працівники Хлібпрому стали Святими Миколаями для сиріт

28.12.2017

До 22 сиріт з села Сасів Золочівського району Львівської області прийшов Святий Миколай!

Конструктори LEGO, ляльки Barbie, кросівки Puma та Nike, спортивна уніформа улюблених футбольних команд, машинки на дистанційному управлінні, футбольні м’ячі, якісний та модний одяг, а також гори солодощів знайшли у своїх подарункових пакунках вихованці дитячого будинку “Рідний дім”.

Роль Святого Миколая взяв на себе Концерн Хлібпром в особі небайдужих працівників колективу.

Напередодні свята дітлахи традиційно писали листи Святому Миколаю. Ділились з Заступником усіх дітей своїми мріями, розповідали про поведінку протягом 2017 року та просили допомоги.

Листи були відправлені активними волонтерами до Концерну Хлібпром, розкладені помічниками Святого Миколая у конверти та розміщені на новорічній ялинці. Кожен охочий працівник Хлібпрому міг взяти конверт з листом від сироти та виконати її бажання. Так листи дітлахів знайшли своїх Святих Миколаїв.

Величезні пакунки з подарунками відправились до дитячого будинку, де відшукали своїх власників.

Окрім подарунків, про які просили сироти, діти отримали листи-відповіді від справжнісінького Святого Миколая. Заступник усіх дітей дав індивідуальні поради та настанови підростаючому поколінню. Авторами листів стали працівники, які готували подарунки.

Концерн Хлібпром дякує усім і кожному за участь в благодійній акції “Стань Святим Миколаєм для сироти”, яка допомогла подарувати дітям віру у дива.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine