Новини

Працівники Хлібпрому прийняли Вифлеємський вогонь

Працівники Хлібпрому прийняли Вифлеємський вогонь

09.01.2018

5 січня 2018 року працівники колективу Концерн Хлібпром прийняли Вифлеємський вогонь миру. Відбулось це в головному офісі Хлібпрому, що у Львові на вулиці Хлібна. Десятки працівників приєдналися до передріздвяної традиції.

Пластуни Львівського осередку принесли до Хлібпрому вогонь, перейнявши естафету від польських скаутів, польські — від австрійських. До Відня вогонь доставили літаком у спеціальному контейнері прямо з Вифлеєму.

Запалені свічки зі вогнем миру працівники Концерну віднесуть у лампадках додому, де кожен член родини зможе відчути тепло святого вогню.

Святість вогню миру зберігається навіть тоді, коли свічка ненароком згасне. У такому випадку свічку можна знову запалити. Однак цього краще цього не допускати, подбавши про спокій вогню.

До відома, у скаутському розумінні Вифлеємський вогонь символізує єднання. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей та світу.

Вогнем із Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно вогонь зберігається у церквах до Водохреща 19 січня. Потім його гасять.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine