Новини

Доповідь Гендиректора Хлібпрому щодо попередження вимивання трудових ресурсів з України

Доповідь Гендиректора Хлібпрому щодо попередження вимивання трудових ресурсів з України

06.02.2018

Доповідь Генерального директора ПрАТ «Концерн Хлібпром» Владислава Аверченка на круглий стіл Торгово-промислової палати України від 6 лютого 2018 року щодо попередження вимивання трудових ресурсів з України.

Близьке сусідство виробничих підрозділів Концерну Хлібпром до європейського кордону створює не найсприятливіші умови для підбору та утримання працівників на наших підприємствах. Особливо, враховуючи той факт, що 80% колективу Хлібпром – люди, що обіймають робітничі посади. Саме вони є основною категорією працівників, які в пошуках більшого заробітку виїжджають на сезонні роботи до Польщі та інших європейських країн.

Розуміючи виклики середовища та економічний клімат на ринку, Хлібпром обрав для себе шлях соціально відповідальної компанії, яка дбає про стабільно комфортні умови праці та прогресивний ріст заробітних плат для своїх працівників.

Кожен працівник Концерну Хлібпром знає, що стосовно нього дотримані усі норми та стандарти трудового законодавства, він отримує вчасну офіційну зарплатню, з якої сплачуються всі відрахування в державний бюджет.

Концерн постійно працює над покращенням рівня добробуту свого колективу. Зокрема, пропонує нові пільги, які сприяють ще більшій комфортизації місць праці, а за відповідних обставин мотивують прийняти рішення залишитись працювати на підприємстві та жити поряд зі своєю родиною на Україні.

Серед таких додаткових пільг: медичне страхування на одному з заводів, безкоштовні медогляди та деякі види лікування, також щозміни працівники Хлібпрому безкоштовно отримують виготовлену хлібобулочну продукцію.

Окрім жителів міста, на заводах та млинах Концерну працюють люди з сусідніх регіонів. Жителям сіл та районних центрів Хлібпром забезпечує перевезення корпоративним транспортом до місць праці та у зворотному напрямку, а також надає безкоштовне житло для мешканців віддалених населених пунктів.

Хлібпром продовжує капітальні ремонти приміщень, створюючи для своїх працівників комфортні умови праці. Затишні кімнати для прийому їжі, теплі душові та чисті вбиральні дають змогу зручно себе почувати та ефективно виконувати роботу.

Попри зусилля, що спрямовані на покращення умов праці, Хлібпром як великий офіційний працедавець має певні перешкоди у працевлаштуванні людей. Йдеться про офіційне оформлення на роботу людей. Останні через використання субсидій на комунальні послуги відмовляються від офіційного працевлаштування, аби не втратити від держави пільги. Таким чином, Концерн втрачає потенційних робітників навіть без закордонної міграції: вони переходять працювати до тіньових конкурентів, які вільно пропонують такі форми «працевлаштування», уникаючи податків.

Разом з тим, ми розуміємо, що питання розміру заробітних плат залишається найбільш вагомим у прийнятті рішення про закордонні заробітки. Концерн Хлібпром як відповідальна компанія постійно враховує такий ріст в нашій економічній діяльності і планує зростання заробітних плат. Проте необхідно говорити про серйозні економічні обмеження, з якими має справу хлібобулочна галузь, працюючи з «тіньовими» конкурентами. Тому важливо розуміти, що окремий бізнес, який працює в жорсткому конкурентному середовищі, не може самотужки змінити загрозливі тенденції трудової міграції.

В цьому питанні необхідна тісна кооперація бізнесу та держави, співпраця яких буде спрямована на вироблення конкретних рішень з укріплення національної валюти, створення більш привабливих соціальних умов проживання в регіоні, розумних преференцій «білому» бізнесу щодо збереження та розширення робочих місць, економічного зростання національних виробників, збільшення експорту виготовленої продукції.

Концерн Хлібпром свідомо обрав шлях соціально відповідальної та людиноорієнтованої компанії, тому ми й надалі будемо наполегливо рухатися до наших цілей з підвищення добробуту наших працівників. Сподіваємося на підтримку зі сторони державного сектору в економічній розбудові наших регіонів. 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine