Новини

В круасанів 2go з’явився новий смак!

В круасанів 2go з’явився новий смак!

16.11.2018

Торгова марка 2go на українському ринку лише рік. Однак за цей час вона вже встигла полюбитися українським споживачам. Відчуваючи чималий попит на ароматні та поживні круасани, було прийнято рішення розширити асортимент 2go.

Так світ побачили апетитні красунчики – круасани 2gо з абрикосовою начинкою!

Круасан 2go з абрикосовою начинкою став продовженням серії круасанів з шоколадною, карамельною, полуничною, ванільною та апельсиновою начинками.

Круасани з абрикосовим наповнювачем містять 25% начинки, вироблені з натуральних інгредієнтів, а тісто має правильну пористу структуру. Випускаються круасани з новим смаком у традиційній для торгової марки 2go масі: міді-круасанів 60 грам та міні-круасанів 180 грам. Такий формат упакування зручний як для швидкого перекусу, так і для тривалих частувань за сімейним столом.

Ароматний фруктовий смак круасанів 2go з абрикосовою начинкою чудово поєднується з прохолодним соком чи теплими зігріваючими напоями.

Відтепер, в асортименті круасанів 2go – 6 різних смаків. Насолоджуйтесь різноманіттям смаків з 2go. Цікаво, який смак буде наступним?

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine