Новини

Дитяча лінійка хлібобулочних виробів «Джуні»

Дитяча лінійка хлібобулочних виробів «Джуні»

06.12.2018

Зустрічайте на українському ринку унікальну новинку – дитячу лінійку хлібобулочних виробів «Джуні». Вона представляє собою серію борошняних виробів для дітей віком від 3х років: тостовий хліб «Джуні» та булочки «Джуніор».

Для виготовлення цих виробів були розроблені спеціальні рецептури, в основу яких лягли відбірні інгредієнти з нетривалим терміном зберігання.

Тостовий хлібчик «Джуні» збагачений клітковиною, а унікальність його рецептури в м’якуші, кожна скибка якого має ніжну текстуру з рівномірними порами, що забезпечують гарне підсмаження в тостері. Термін придатності виробу – 48 годин. Хлібчик запакований у брендований пакет вагою 350 грам.

Булочки «Джуніор» виняткові тим, що збагачені вітамінами групи А, В, D та мікроелементами, які забезпечують організм необхідними речовинами. Три булочки з вершковим та неповторним смаком в яскравому упакуванні під кліпсу є вагою 150 грам. Термін придатності продукту – 32 години.

Дитяча лінійка «Джуні» не має аналогів серед хлібобулочної продукції в Україні. Окрім того, що вироби лінійки «Джуні» винятково смачні, вони ще й надзвичайно корисні. Продукцію лінійки «Джуні» вже зараз можна придбати у магазинах Львова та Львівській області.

Головний герой дитячої лінійки єнот Джуні запрошує усіх дітлахів та їх турботливих батьків у неймовірно смачний світ пригод. Улюбленець дітей Джуні щодня допомагає турботливим батькам поповнювати дитячу енергію у школі чи на дозвіллі. З Джуні – вперед до веселих мандрів, яскравих емоцій та смачного дитинства!

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine