Новини

Гендиректор Хлібпрому взяв участь у нагородженні кращої спортсменки листопада

Гендиректор Хлібпрому взяв участь у нагородженні кращої спортсменки листопада

22.12.2018

22 грудня 2018 року у Львівській Опері нагородили кращу спортсменку Львівщини у листопаді – лучницю Вероніку Марченко. За підсумками місяця саме спортсменку-військовослужбовця відзначили почесним званням від відділення НОК України у Львівській області та вітаннями від громади міста.

На урочистому заході генеральний директор ПрАТ Концерну Хлібпром Владислав Аверченко від імені компанії привітав чемпіонку світу серед лучників нашими традиційними смачними подарунками та грошовим сертифікатом. Також, подарунками від Концерну Хлібпром було нагороджено й тренера лучниці – Марію Гавелко та спортсменів і тренерів срібних призерів III Літніх юнацьких Ігор в Буенос-Айресі.

25-ти річна Вероніка Марченко здобула визнання кращої спортсменки листопада завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу у Тегерані (Ісламська Республіка Іран). Змагання відбувалися серед військовослужбовців зі стрільби з класичного лука з 11 по 16 листопада 2018 року. Старший сержант Вероніка Марченко завоювала бронзову нагороду в особистому заліку, виступаючи за збірну команду Збройних Сил України.

Концерн Хлібпром вітає із успішним завершенням спортивного 2018 року наших спортсменів і бажає у наступному році нових блискавичних перемог і звершень.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine