Новини

Нагороджено кращих спортсменів 2018 року

Нагороджено кращих спортсменів 2018 року

05.02.2019

Кінець січня для спортивної спільноти Львівщини завершився успішно. Відділення національного олімпійського комітету у Львівській області провів урочисте нагородження кращого спортсмена Львівщини за підсумками січня та оголосив імена кращих спортсмена та спортсменку 2018 року в комплексі Park. Art of Rest. Концерн Хлібпром щиро радіє успіхам та досягненнями наших спортсменів і долучився до цієї особливої події смачними та пам’ятними подарунками.

Під час церемонії, 31 січня, офіційне почесне звання кращої спортсменки січня отримала велогонниця Олена Старікова. Чемпіонка здобула Кубок світу з велотреку за підсумками сезону-2018/2019. А найкращим тренером місяця у нашому регіоні Експертна комісія ВНОК визнала наставника велосипедистки Євгена Болібруха.

Інтригою заходу став момент оголошення переможців серед кращих спортсменів 2018 року. Кращою спортсменкою року стала Алла Черкасова, чемпіонка світу з вільної боротьби та спортсмен Павло Коростильов, чемпіон світу із кульової стрільби.

Концерн Хлібпром, який завзято підтримує олімпійських чемпіонів, під час заходу теж не оминули увагою. Наша компанія отримала подяку від ВНОК за активну популяризацію олімпійського руху у Львівській області.

Дякуємо за довіру та ще раз вітаємо нашу спортивну еліту з перемогами на світових турнірах!

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine