Новини

Олімпійський рух Львівщини: підсумки та перспективи

Олімпійський рух Львівщини: підсумки та перспективи

28.03.2019

26 березня Концерн Хлібпром взяв участь у робочому засіданні виконкому Відділення національного олімпійського комітету у Львівській області. Головною темою зустрічі стала програма розвитку олімпійського руху Львівщини на 2019-2022 роки.

Учасники засідання почули доповідь про діяльність Академії боксу імені Андрія Котельника, яку було відкрито на базі Львівського училища фізичної культури. Про перший піврічний досвід академії розповіли особисто відомий львівський боксер, срібний призер Олімпійських ігор, екс-чемпіон світу серед професіоналів – її засновник Андрій Котельник та Дмитро Сосновський, найкращий тренер світу 2011 року, багаторічний головний тренер збірної України з боксу.

Під час зустрічі анонсували проведення у 2019 році «Відкритих Кубків Львова» та  першої зимової Гімназіади. Обговорювали важливість та перспективи поширення зимових олімпійських видів спорту серед шкільної молоді Львівщини.

Концерн Хлібпром окреслив партнерство з ВНОК, як важливу та продуктивну співпрацю. В межах заходу провів презентацію власної продукції – дегустацію спортивних круасанів 2go. Зроблені на сучасному німецькому обладнанні з високоякісної сировини, круасани 2go є джерелом енергії для всіх, хто веде активний спосіб життя.

«Популяризація спорту серед сучасної молоді несе важливу соціальну місію. Ми охоче сприяємо розвитку цього напрямку у нашому регіоні. – наголосила Директор з персоналу Олена Дмитерко. – Спільно з ВНОК підтримуємо наших спортсменів та надихаємо їх на нові перемоги».

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine