Новини

Міжнародний день спорту у Львові

Міжнародний день спорту у Львові

08.04.2019

6 квітня у Стрийському парку міста Львова відсвяткували Міжнародний день спорту. Грандіозне свято у парковій зоні організувало Відділення національного олімпійського комітету у Львівській області за підтримки ЛМР, ЛОДА, громадських організацій та постійного спонсора – Концерну Хлібпром.

Програма святкування заходу перевершила всі очікування. Близько 700 спортивних аматорів взяли участь у легкоатлетичному забігу, що став найголовнішим дійством свята. На початку стартів було проведено олімпійську зарядку #DoLikeOlympians – учасницею Олімпійських ігор Ксенією Пантелєєвою, представницями конкурсу краси "Міс Львів" та учасником зимових Олімпійських ігор-2014 Дмитром Мицаком.

Концерн Хлібпром привітав всіх переможців забігів смачними подарунками – спортивними круасанами 2go.

Для учасників свята організатори, також, підготували цікаві майстер-класи з кількох видів спорту, показові виступи з воркауту, настільного тенісу, армреслінгу, виступи на гірськолижному тренажері. Веселою розвагою для дітей стало катання на байкерських мотоциклах.

Міжнародний день спорту вже всьоме проводять у світі на благо розвитку та миру, аби нагадати усім, що спорт – це універсальна мова, яка спонукає до взаєморозуміння та взаємоповаги між людьми.

   

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine