Новини

Висока якість виробів Концерну Хлібпром визнана в Україні

Висока якість виробів Концерну Хлібпром визнана в Україні

19.04.2019

10-12 квітня 2019 року у Києві відбувся Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки «IFFIP 2019». Продукція Концерну Хлібпром була представлена окремим стендом в експозиції «Українські виробники хліба та хлібобулочної продукції».

З метою популяризації високоякісної та конкурентноспроможної випічки в межах форуму було проведено всеукраїнський конкурс «Великодня випічка та упаковка хлібобулочних та борошняних кондитерських виробів 2019». В ньому взяли участь більшість представників виробничих підприємств хлібопекарської галузі України. Конкурсні вироби оцінювалися компетентним журі, яке особливу увагу приділяло унікальності рецептури та безпечності виробів.

Продукцію ПрАТ «Концерн Хлібпром» було відзначено чималою кількістю почесних нагород. У номінації «Краща упаковка хлібобулочних виробів 2019» Гран Прі здобула лінійка "ХЛІБА СВІТУ" ТМ " AGROLA " Диплом І ступеню – це наші відомі хліби - "Фінський" , «Шведський» та «Польський».

У номінації «Краща Великодня випічка» Дипломом І ступеню було нагороджено Великодні вироби - Кекс «Паска Панетон», Кекс «Паска Панська», Кекс «Паска Святкова» з мигдалем.

«Наші паски, перш за все, вирізняються використанням натуральних інгредієнтів: натуральне яйце, молоко, борошно – все найвищої якості. Тому їх смакові властивості просто вражають» - розповів начальник відділу розробки нових видів продукції Концерну Хлібпром Валентин Мельниченко, – «Крім того, вповноважене журі оцінило зручну упаковку та привабливий зовнішній вигляд наших смачних виробів».

Журі конкурсу, також, визнало найкращим Тістечко "Захер" зі статусом Гран Прі Диплом І ступеню у номінації «Краща упаковка борошняних кондитерських виробів 2019».

Почесними дипломами ІІ та ІІІ ступенів були відзначені лінійки виробів ТМ «Люблянна»: Круасани, пряники «Молодіжні», Сухарі здобні, Сушки; міні-батони ТМ «Agrola»; хліб тостовий «Джуні», булочка «Джуніор» та лінійка «Тістечка Крамбл», «Брауні» з фундуком ТМ "Bandinelli".

У Міжнародному форумі «IFFIP 2019» взяли участь понад 250 компаній та близько 8000 гостей.

Пишаємося нашою продукцією та досягненнями команди Концерну Хлібпром!

 

 

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine