Новини

Олімпійський день 2019! Go за 2GO!

Олімпійський день 2019! Go за 2GO!

25.06.2019

23 червня Концерн Хлібпром взяв участь у  проведенні грандіозного спортивного свята – Міжнародного Олімпійського дня у Львові. Подія була організована Відділенням національного олімпійського комітету у Львівській області та присвячена  125-й річниці заснування  Міжнародного Олімпійського комітету.

У серці міста на проспекті Свободи біля пам’ятнику Т.Г. Шевченкові львів’ян та гостей міста об’єднали яскраві спортивні заходи. Усі охочі могли спробувати свої сили у різних видах спорту на 10-ох спортивних локаціях,  поспілкуватись з відомими спортсменами Львівщини, взяти участь у скандинавській ході, у флешмобі за підтримки відомих атлетів та стати учасником символічного 600-метрового забігу. А також, виграти смачні круасани ТМ «2go» від Концерну Хлібпром у вікторині на знання історії олімпійського спорту та переваг наших круасанів.

Під час свята також було нагороджено найкращу спортсменку місяця –  Жанну Наумову, яка перемогла на етапі Кубка Європи зі стрільби з лука.

Свято відбулось у чудовій атмосфері виступів дитячих спортивних колективів та майстер-класів від відомих олімпійців України.

Концерн Хлібпром як партнер ВНОК у Львівській області активно підтримує розвиток молодіжного спорту. Участь у проведенні масштабного Олімпійського дня-2019 - це ще одна хороша нагода показати, що спорт доступний кожному і кожен може долучитись до олімпійських цінностей та ідей.

 

     

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine