Новини

Молоді кадри на часі!

Молоді кадри на часі!

05.07.2019

Якісна освіта та можливість реалізувати здобуті знання та навички на практиці для сучасної молоді - одне з найактуальніших питань. Чимало освітніх закладів вже працюють на випередження та залучають студентів у проекти, що в майбутньому гарантують працевлаштування у великих та успішних компаніях.

Концерн Хлібпром підтримує молодих фахівців та надає можливість поєднувати теоретичне навчання  з практикою на робочих місцях нашого підприємства.

Вже протягом року студенти  Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ здобувають дуальну освіту – навчаються та проходять практику на наших ВП.

В межах цієї співпраці,  3 липня 2019 року фахівці відділу з підбору персоналу Концерну Хлібпром мали приємність привітати із закінченням навчання випускників Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості, вручити відзнаки та корпоративні подарунки, а ще – запрошення доєднатись до нашої дружної команди.

Нагадаємо, що протягом 2018-2019 років Концерн Хлібпром надав можливість проходити практику та здобувати професійний досвід понад 109 студентам, найкращі з яких вже є частиною нашого колективу.

 

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine