Новини

Нагородження кращих спортсменів Львівщини за участі Концерну Хлібпром та легендарних боксерів братів Кличків

Нагородження кращих спортсменів Львівщини за участі Концерну Хлібпром та легендарних боксерів братів Кличків

08.07.2019

6 липня відділення НОК України у Львівській області нагородив кращих спортсменів Львівщини за підсумками окремих місяців. Захід відбувся у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського за участі постійного партнера – Концерну Хлібпром.

Зірковими гостями спортивної події стали легендарні боксери – олімпійський чемпіон Володимир Кличко та чемпіон світу серед професіоналів, віцепрезидент Національного Олімпійського комітету України, міський голова Києва Віталій Кличко.

Брати-боксери зі світовим ім’ям відзначили борчиню Юлію Ткач та каратиста Станіслава Горуна, які перемогли на ІІ Європейських іграх у Мінську. Юлія Ткач завоювала золоту медаль, перемігши суперницю з Азербайджану, а Станіслав Горун став чемпіоном у куміте до 75 кг в останній день ігор.

Найкращими тренерами Львівщини стали Олександр Ткач і Юрій Копитко – наставники Юлії Ткач, та Антон Нікулін – наставник Станіслава Горуна.

Також, під час заходу титулували найкращих спортсменок квітня – борчинь, чемпіонок Європи-2019 Оксану Лівач та Аллу Черкасову, які нещодавно на ІІ Європейських іграх посіли друге та третє місце відповідно.

Концерн Хлібпром уже традиційно долучився до святкової події. Генеральний директор Владислав Аверченко нагородив кращих спортсменів та тренерів грошовими сертифікатами та солодкими подарунки від лідера хлібної галузі у регіоні.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2019 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine