Новини

Навчальний захід #OlympicLab відбувся за підтримки Концерну Хлібпром.

Навчальний захід #OlympicLab відбувся за підтримки Концерну Хлібпром.

02.03.2020

#OlympicLab у модулі “здоровий спосіб життя – здорове харчування" організований відділенням НОК України у Львівській області та Львівським вищим професійним училищем харчових технологій з метою популяризації здорового способу життя серед сучасної молоді.

Учасники заходу прослухали урок-презентацію про історію хліба, його користь у раціональному харчуванні, ознайомилися з хлібними виробами Концерну Хлібпром та дегустували найкращі зразки нашої продукції.  Модератор свята Павло Васіков наголосив на користі хліба і його важливої ролі у житті людини та відкрив таємниці професії пекаря, кухаря, кондитера, провів майстер–клас з виготовлення авторських панкейків для дітей та відомих олімпійців Львівщини. Наприкінці заходу усі охочі позмагалися у вікторині та вигравали солодкі призи від спортивних круасанів 2GO.

Участь у модулі #OlympicLab взяли учні львівських шкіл, а особливими гостями стали Голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський та відомі олімпійці: Романа Бундза, Сергій Макаревич і Тетяна Клімченко, які привітали всіх учасників освітнього модуля цінними сувенірами та чемпіонськими настановами!

 

 

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine