Новини

Міжнародна сертифікація. «Концерн Хлібпром» - гарантуємо безпеку та якість!

Міжнародна сертифікація. «Концерн Хлібпром» - гарантуємо безпеку та якість!

05.08.2020

 Підтримання та постійне вдосконалення системи менеджменту харчової безпеки є головною умовою забезпечення конкурентоспроможності та сталого положення підприємства на ринку, основою лідерства та успіху в бізнесі.

 Виробничий підрозділ «Цех кондитерських виробів» ПрАТ «Концерн Хлібпром» вже 10-й раз поспіль підтверджує свою відповідність міжнародному стандарту ISO 22000 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-яких організацій харчового ланцюга», який заснований на принципах системи НАССР. Підрозділ успішно пройшов наглядовий аудит системи менеджменту харчової безпеки з переходом на нову версію стандарту ISO 22000:2018. Сфера сертифікації: «Виробництво начинок для хлібобулочних та кондитерських виробів. Виробництво хлібобулочних виробів високого ступеня готовності заморожених. Виробництво хлібобулочних виробів в сирому вигляді заморожених. Виробництво кондитерських борошняних виробів. Виробництво хлібобулочних виробів». Наглядовий аудит провела авторитетна всесвітньовідома компанія «BUREAU VERITAS CERTIFICATION UKRAINE», акредитована міжнародним органом з акредитації «UKAS» (Велика Британія).

 Успішно пройдений аудит доводить дієвість системи менеджменту харчової безпеки на нашому підприємстві, удосконалення процесного підходу та клієнтоорієнтованості, успішну роботу команди професіоналів.

 Ми всі дбаємо про своє здоров’я, а в сьогоднішніх умовах протидії поширенню вірусів слід звертати особливу увагу перш за все на безпеку продуктів харчування.

 ПрАТ «Концерн Хлібпром» - гарантуємо безпеку та якість!

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine