Львівський хлібозавод №5

Львівський хлібозавод №5
  • 1980рік початку
    виробництва
  • 40найменувань
    сортів хліба
  • 30різновидів
    здоби

Будівництво Львівського хлібозаводу № 5 розпочато у 1977 році, а 6 листопада 1980 року з конвеєра новозбудованого заводу зійшов його перший буханець.

У 1980 р. з конвеєра зійшов перший буханець

На сьогодні завод забезпечує хлібом понад 30 % населення міста Львова, а також до 20 % потреб області. Потужність підприємства у виробляємому асортименті становить 97 тонн хлібобулочних виробів на добу.

Потужність 97 тонн на добу

Продукція Львівського хлібозаводу № 5 – це понад 40 найменувань класичних і особливих сортів хліба та більше 30 різновидів здобних виробів, випечених за кращими галицькими традиціями і рецептами. Уся продукція підприємства виготовляється з натуральної сировини і не містить синтетичних домішок та консервантів. А гарантом найвищої якості виробів хлібозаводу є колектив, що володіє передовими технологіями на сучасному обладнанні, та система забезпечення якості продукції на всіх етапах виробництва.

Спеціалісти «П'ятого» свято бережуть здобутий досвід хлібопечення, відновлюють забуті рецепти, та створюють нові смакові шедеври, які щороку отримують відзнаки незалежних експертів і нагороди різноманітних конкурсів.

У підприємства вже доброю звичкою стала нагода частувати своїми виробами високих іноземних гостей міста. Хліб нашого виробництва споживали Глави держав Центральної Європи, під час самміту, що проходив у Львові в травні 1999 року. А у червні 2001 року саме нашим караваєм зустрічали Папу Римського Івана Павла II під час його візиту до нашого міста.

40 найменувань класичних і особливих сортів хліба


30 різновидів здоби

Основна цінність заводу – його високопрофесійний колектив працівників, який зростав протягом 25 років. І сьогодні, на підприємстві працюють спеціалісти, які були причетні до випуску хлібозаводом свого першого буханця. У 2013 році колектив заводу нараховував 600 працівників, які сформували єдину дружню родину підприємства. Продукція, що ширить добру славу Львівського хлібозаводу № 5 далеко за межі рідного міста – це результат їх професійного підходу та самовідданої праці.

Львівський хлібозавод № 5 дбає про всебічний розвиток своїх працівників, допомагає робітникам у здобутті освіти, приділяє значну увагу підтримці сприятливого, доброзичливого клімату в колективі.

600 працівників

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine