Кар’єра

«Концерн Хлібпром» забезпечує робочими місцями близько 3000 працівників.

Компанія приділяє велику увагу питанням підбору персоналу і створенню сприятливого клімату для його роботи та професійного росту. Спеціалісти концерну підвищують свою кваліфікацію за участі в навчальних програмах відомих бізнес-шкіл та інститутів.

В компанії впроваджено програму адаптації для нових працівників, а центр оцінки та розвитку нашого Холдингу забезпечує неупереджену оцінку можливостей кожного працівника з подальшою розробкою плану його кар’єрного росту.

Ми готові ділитись власним досвідом та знаннями і очікуємо, що прийняті фахівці збагачуватимуть нашу компанію своєю кваліфікацією. Ми також пишаємося нашими колегами, що побудували свою кар'єру на базі нашого підпримства та працюють сьогодні у вищому ешелоні компаній, які входять до Global 500 (Fortune).

В нашому колективі працівники підтримують один одного і охоче беруть участь в корпоративному волонтерстві. Всі ми зайняті справою, яка нас надихає, ростемо і змінюємося разом, і віримо, що всі позитивні зміни починаються з нас.

Приєднуйтесь, і змінюйте світ разом з нами.

 

 

Вакансії

Швидкі темпи розвитку «Концерну Хлібпром» зумовлюють сьогодні все нові потреби підприємства у кваліфікованих кадрах в різних регіонах країни. Тож пропонуємо Вашій увазі перелік відкритих вакансій Компанії.

Якщо Вас не зацікавила жодна із поточних вакансій, відправте своє резюме на адресу hr@hlibprom.com.ua і при появі вакансії, що відповідає Вашій кваліфікації — ми зв'яжемося з Вами.

 

Розроблено компанією rabota.ua спеціально для компанії Концерн Хлібпром, ПрАТ

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine