Новини

На ДП «Гайсинхліб» встановлено сучасну автоматизовану лінію

На ДП «Гайсинхліб» встановлено сучасну автоматизовану лінію

13.06.2006

На ДП «Гайсинхліб» ВАТ «Концерн Хлібпром» здійснено чергове переоснащення - встановлено нову автоматизовану лінію на базі тунельної печі. Проектна потужність обладнання складає 20 тонн хліба на добу.

Лінія універсальна комбінована, що дозволяє виготовляти як пшеничний хліб так і хліб із борошна змішаної валки. Завдяки переоснащенню вже за місяць планується збільшити виробництво круглого хліба підприємством на 3-5 тонни в добу.

«Днями на новому обладнанні відбувся пробний випуск першої партії хлібу «Дарницький», - розповідає директор ДП «Гайсинхліб» Вадим Тептюк. - Раніше для його виробництва використовувалась важка ручна праця. На новій лінії процес виробництва хліба здійснюється автоматично, однак при колишній незмінній технології. Лінія самостійно забезпечує контроль за рівнем якості виробів і блокує випуск продукції навіть при незначному відхиленні від заданих параметрів виробництва. Працівникам тепер залишається тільки встановлювати режими роботи обладнання.»

Протягом 2006 року ВАТ «Концерн Хлібпром» планує інвестувати в переоснащення та розвиток виробничої бази дочірніх підприємств близько 83 млн. грн.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine