Новини

Підрозділи «Концерну Хлібпром» проходять оцінку систем управління якістю 
на відповідність міжнародним стандартам

Підрозділи «Концерну Хлібпром» проходять оцінку систем управління якістю на відповідність міжнародним стандартам

03.08.2017

Цех заморожених хлібобулочних напівфабрикатів ПрАТ «Концерн Хлібпром» успішно пройшов наглядово-сертифікаційний аудит та підтвердив  відповідність системи менеджменту безпечності харчових продуктів вимогам ISO 22000:2005. Компанія BUREAU VERITAS Certification, акредитована Органом з акредитації UKAS (Велика Британія) на проведення робіт щодо оцінки відповідності систем управління безпечністю, видала компанії сертифікат відповідності міжнародним стандартам і прозорості усіх процесів на підприємстві. Цей аудит також дозволив підрозділу розширити галузь сертифікації додатково на цех з виробництва начинок.

Крім того, підрозділ пройшов у 2017 році аудити від двох потенційних партнерів — національних торгових мереж та отримав за їхніми результатами понад 85 балів зі ста можливих. Як розповіла керівник управління якості ПрАТ «Концерн Хлібпром» Наталія Скочиляс це високий показник, враховуючи, що партнери використовують при оцінці подекуди навіть вищі за ISO стандарти.

 «Сертифікація на відповідність міжнародним вимогам HACCP очікує на всі підрозділи, – розповідає Наталія Скочиляс, – в цьому напрямку вже 2 роки як проводиться активна робота. На 80% сертифікація – це дотримання вимог GHP та GMP (Good Hygiene Practices та Good Manufacturing Practices), дія яких поширюється навіть на прилеглу територію підприємства. Вони включають внутрішній контроль усіх виробничих процесів та дотримання вимог процедур, аудитування постачальників та забезпечення прослідковуваності з можливістю відкликання відвантаженої продукції з ринку. Для вітчизняних підприємств дотримання цих програм часто означає перебудову споруд, нове їхнє проектування, розділення потоків руху сировини, персоналу та готової продукції тощо».

Перевірку від торгового партнера у 2017 році також успішно пройшов борошномельний комплекс «ЯвірМлин». Минулого року він також отримав сертифікат відповідності ISO 22000. І це вже другий підрозділ компанії, який сертифіковано відповідно до міжнародних стандартів.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine