Новини

Концерн Хлібпром переносить виробництво Самбірського хлібокомбінату до Львова

Концерн Хлібпром переносить виробництво Самбірського хлібокомбінату до Львова

02.02.2018

Концерн Хлібпром розпочинає перенесення виробництва з Самбірського хлібокомбінату до Львова.

Мова йде про підвищення обсягу випуску продукції та переробки сировини при повному використанні виробничого обладнання Львівського хлібозаводу №1 та Львівського хлібозаводу №5.

Цей крок дозволить підвищити показники ефективності компанії за рахунок перенесення виробництва з Самбірхліб на великі виробничі майданчики Львова, що дасть можливість подальшого економічного розвитку регіону та компанії в цілому.

Найбільша цінність Хлібпрому — працівники. Перенесення виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів самбірського заводу буде ще ефективнішим, якщо їх і надалі виготовлятимуть фахівці, які не один рік доводили свою професійність на Самбірхліб.

Саме тому, а також для збереження місць праці і можливості підвищити свій дохід, працівникам Самбірського хлібокомбінату було запропоноване переведення на відповідні львівські заводи. Розуміючи віддаленість місць проживання працівників від львівських заводів, Хлібпром бере на себе повну відповідальність за щоденну доставку працівників з Самбора та його околиць на роботу у Львів та в зворотному напрямку.

Хлібпром продовжуватиме постачати свою продукцію на територію Самбору, тому місцевим жителям не доведеться відмовлятись від звички їсти смачну і корисну хлібну та кондитерську продукцію Концерну Хлібпром.

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2018 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine