Новини

Соціально-просвітницький проект від Концерну Хлібпром

Соціально-просвітницький проект від Концерну Хлібпром

12.03.2020

Нашим дітям в час інформаційного завантаження бракує знань про здавалося б прості, але дуже важливі речі – як бути успішним в колективі, як знаходити нових друзів, як правильно поводитися в нестандартних життєвих ситуаціях.

Концерн Хлібпром спільно з Навчально-методичним центром освіти міста Львова ініціював новий соціально-важливий проект «Пригоди Круасана». Метою проекту є формування культурної поведінки дітей, правильного сприйняття та трактування ними соціальних ситуацій. На основі малюнків учнів 6-7 класів буде створено книгу-комікс для діток молодшої школи. Конкурс розпочався 1 лютого і триватиме до 15 травня 2020 року. Кольорова книжка буде подарована 6 000 учням із 120 шкіл Львова та області. Перше урочисте нагородження відбулося 10 березня 2020 за участі нашої компанії, представників НМЦО, вчителів та дітей-призерів.

За підсумками місяця журі обрало найцікавіші роботи. Перше місце посіли учні СЗШ №96 МЖК-1 м. Львова – Наливайко Олександра, Снєда Олександр, Сивий Олександр, Шумська Уляна, Ільїн Владислав, Городечна Марія та Пукка Лілія з колективною роботою на тему: «Як круасану знайти друзів у новій школі». Друге місце отримала учениця 6-Б класу ліцею №5 ім. Кокорудзів ЛМР Петрик Юлія, яка надіслала на конкурс малюнок на тему: «Як розумно розпоряджатися вільним часом». Третє місце посіла робота на тему: «Безпека на дорозі» Яреги Юлії, учениці 6-А класу СЗШ № 82. Наша Компанія нагородила переможців солодкими подарунками: перше місце – місячний запас круасанів 2go, друге місце – тижневий запас круасанів 2go та трете – денний запас круасанів 2go для кожного класу. «Метою проекту є створення книги-коміксу учнями 6-7 класів для діток молодшої школи. - зазначила начальник Управління комунікацій ПрАТ «Концерн Хлібпром» Оксана Гальчинська. - Хочемо, аби молодші школярі з цікавістю та користю прочитали нашу книгу, знайшли для себе поради та підказки, як діяти у різних життєвих ситуаціях».

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine