Новини

Купуйте лише упакований хліб!

Купуйте лише упакований хліб!

18.03.2020

В сьогоднішніх умовах протидії поширенню вірусів звертайте особливу увагу на безпеку продуктів харчування та купуйте упаковану продукцію.

🔸Упаковка захищає хліб від мікроорганізмів, які супроводжують виріб від моменту виходу з печі до споживання.... Вона убезпечує продукт від можливого недотримання санітарно-гігієнічних норм працівниками під час транспортування виробу в торгові точки та від контакту виробу з різними поверхнями та руками інших споживачів.

🔸Матеріал упаковки – безпечний для здоров’я. Використовуються пакувальні матеріали, які у контакті з харчовими продуктами відповідають стандартам, що забезпечують формування державної політики у сфері охорони здоров'я.

🔸Упаковка допомагає хлібу довше залишатися свіжим. Сучасна упаковка, в основному перфорована, має невеликі отвори, які дозволяють хлібу «дихати», не зазнаючи стороннього впливу середовища.

🔸Упаковка для хліба, як етикетка для одягу, говорить про його характеристики. На упаковці хлібобулочної продукції ви знайдете інформацію про виробника, склад продукту, інгредієнти, дату виготовлення та умови зберігання. Тоді як про складники хліба без упаковки можна лише здогадуватися.

Споживайте упакований хліб та будьте здорові!

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine