Новини

Концерн Хлібпром: "Споживайте безпечний продукт!"

Концерн Хлібпром: "Споживайте безпечний продукт!"

30.03.2020

Концерн Хлібпром в умовах карантинних заходів максимально збільшив потужності заводів та продовжує випускати хлібобулочну продукцію у повному необхідному для населення обсязі.

Задля гарантування найвищого рівня безпеки під час карантину на всіх підрозділах Концерну Хлібпром вжито додаткових посилених застережних заходів. На усіх наших виробничих підрозділах, на прохідних, сходових клітках, у кімнатах прийому їжі встановлено додаткові дезінфектори, обов’язкове використання яких додатково контролюється. Для оцінки фізичного стану кожному працівнику перед входом на підприємство вимірюють температуру тіла безконтактними термометрами. Вдвічі частіше проводиться вологе прибирання з хлором з обов’язковим протиранням рукояток та часто використовуваних поверхонь. Всі працівники забезпечені захисними засобами, такими як маски та рукавиці з відповідними інструкціями їх використання для мінімізації поширення вірусів.

Ми перебуваємо в постійному контакті з лікарями і за їх рекомендаціями наші медпункти постійно поповнюються профілактичними препаратами та вітамінами, які можуть мати імуномодулюючу та противірусну дію.

В цей час наші працівники виробництв, так само як і медики, і інші працівники ургентних служб, не мають можливості залишатися дома, а щодня виходять на роботу для здійснення свого обов’язку. Тому адміністрація підприємства закуповує фрукти, які містять вітамін С збагачені іншими антисептичними властивостями для підсилення вітамінної дієти наших працівників.

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine