Новини

Об

Об'єднані спільною справою! Нагородження до Дня працівників харчової промисловості!

23.10.2020

Пишаємося фахівцями хлібної галузі! Працівників нашої Компанії відзначено почесними нагородами з нагоди Дня працівників харчової промисловості!

Це наші бухгалтери, слюсарі-ремонтники, технологи та спеціалісти лабораторії, менеджери з якості та стандартизації, хіміки-аналітики, працівники виробництва, інженери, які об’єднані спільною справою – виготовляти продукт №1. Впевнені, що наполегливість, ініціативність та досягнення кожного дають колосальний результат для Компанії і мають вплив на розвиток усієї галузі харчової промисловості.

До дня професійного свята наші працівники отримали іменні відзнаки від Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації, Департаменту агропромислового розвитку екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

«Всі наші працівники - це професіонали пекарської справи. Ми впевнено та стабільно розвиваємось, запускаємо нові продукти, запроваджуємо нові підходи та технології. Нам сьогодні є чим пишатися! Все завдяки вам та вашій праці!» - привітала номінантів під час урочистого нагородження Директор з персоналу та зв’язків з громадськістю ПрАТ «Концерн Хлібпром» Олена Дмитерко.

Вітаємо колег та бажаємо успіхів, розвитку та творчих амбіцій!

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine