Новини

100% експертна оцінка від зерна до чашки

100% експертна оцінка від зерна до чашки

26.11.2020

Концерн Хлібпром здобув право робити офіційні заключення про якість партій товару будь-якої кави в світі завдяки отриманню нашим експертом сертифіката Q-ґрейдера - фахівця з оцінки якості.

Багаторічний досвід роботи, розвиток та вдосконалення професійних якостей забезпечили експерту Фабрики кавових рішень Концерну Хлібпром здобуття міжнародного сертифіката Q-ґрейдера. Ним може стати лише професіонал з багаторічним досвідом роботи із кавовим зерном, сертифікований некомерційною міжнародною організацією Coffee Quality Institute. Наш фахівець склав 19 іспитів у компанії SOVDA Coffee, яка знаходиться в американському місті Портленд та має вагомий вплив на процеси покращення якості кави у всьому світі.

Концерн Хлібпром відтепер отримав унікальну можливість офіційно підтверджувати надання 100% експертної оцінки вхідній сировині за повним спектром характеристик та властивостей продукту на усіх ланках виробництва від зерна до чашки, а також фахово виявляти групи дефектів та приналежність продукту до класу specialty.

Таким чином наша компанія забезпечує  одержання партнерами та кінцевим споживачем кави світової якості у кожному горнятку.

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine