Новини

«Вірус – не віртуальний, а реальний! Не бійся, просто дотримуйся правил!»

«Вірус – не віртуальний, а реальний! Не бійся, просто дотримуйся правил!»

17.03.2021

«Вірус – не віртуальний, а реальний! Не бійся, просто дотримуйся правил!»

1500 яскравих плакатів з таким закликом відтепер нагадують дітям правила безпеки під час пандемії COVID-19 у 150 закладах середньої загальної освіти та у 250 дитячих садках Львівської МТГ.

Соціальна ініціатива Концерну Хлібпром, Департаменту економічного розвитку Львівської міської ради та Центру професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова в межах проєкту «Пригоди Круасана» покликана допомогти дошкільнятам та школярам правильно сприймати та трактувати соціальні ситуації навколишнього світу, зокрема у карантинний час.

До дітей промовляють хлібні персонажі: круасан, хлібчики, батон. Вони нагадують про необхідність носити маску, ретельно мити та дезінфікувати руки, тримати дистанцію, дезінфікувати особисті речі та уникати контакту з людьми, які нездужають. Адже основний пріоритет суспільства – збереження здоров’я та енергії для щасливого та радісного дитинства.

Проєкт реалізовано ПрАТ «Концерн Хлібпром» та Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова за сприяння Центр підтримки підприємництва та проєкту "Створено у Львові".

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine