Новини

Масштабний проєкт корпоративно-соціальної відповідальності Концерну Хлібпром: 9000 книжок-коміксів подаровано школярам 2 класів львівських шкіл!

Масштабний проєкт корпоративно-соціальної відповідальності Концерну Хлібпром: 9000 книжок-коміксів подаровано школярам 2 класів львівських шкіл!

03.09.2021

Понад 9 000 книжок-коміксів ПрАТ «Концерн Хлібпром» подарував учням 2-х класів у 123 школах Львівської МТГ до 1 вересня! 

Масштабний проєкт корпоративно-соціальної відповідальності Концерну Хлібпром реалізований! Неймовірні історії для молодших друзів створені учнями 6-7 класів перетворилися у книжку-комікс «Пригоди Круасана».

Першими з героями коміксу познайомилися учні других класів початкової школи «Один, два, три», де відбулася офіційна презентація навчального посібника. Яскраві герої – Круасан, Ватрушка, Ріжок, Маківничок і вчителі Багета Французівна та Пампушка Донатівна вчать маленьких школярів відповідям на прості, але дуже важливі запитання: Що робити, коли забув зошит вдома? Як правильно поводитися у громадському транспорті? Як знайти друзів у новій школі? Як розумно розпоряджатися вільним часом?

Концерн Хлібпром спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників та за підтримки Львівської міської ради ініціював соціально важливий проєкт, метою якого є формування культурної поведінки дітей, правильного сприйняття та трактування ними різних життєвих ситуацій.

«Впевнена, що наша книга-комікс про пригоди героя Круасана буде цікавою для школярів, а веселий допитливий Круасан допоможе вирішувати різні життєві ситуації», говорить директорка з персоналу та зв’язків з громадськістю ПрАТ «Концерн Хлібпром» Олена Дмитерко.

 

Поширити
 
Повернутись до переліку новин

Карта сайту

Заводи

Телефон гарячої лінії:
0 800 508 900
© 2005-2020 «Концерн Хлібпром». Всі права застережено.
Created by Tribal DDB Ukraine